Minik Yüzücülerimiz Sezonun İlk Müsabakalarında Büyük Başarı Elde Ettiler

Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Minik Yüzücülerimiz Sezonun İlk Müsabakalarında Büyük Başarı Elde Ettiler
Minik Yüzücülerimiz Sezonun İlk Müsabakalarında Büyük Başarı Elde Ettiler

20 Ocak 2020

18-19 Ocak tarihinde Çomü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ‘nda düzenlenen ve büyük çoğunluğunun ilk yarışı olan Tecrübesizler müsabakasında Çanakkale Belediyespor Kulübü yüzücülerimiz 2020 yılına başarılı bir giriş yaptı ; Çanakkale Belediyespor Kulübü, Çanakkale İçdaş spor kulübü,Çanakkale Gençlik Spor Kulübü, Anafartalar Spor Kulübü,Elit Spor Kulübü ve Ay Yıldız Spor Kulübü olmak üzere toplam 6 kulüpten 88 sporcu yarışlara katıldı.

Toplam 88 sporcunun çoğu kulübümüzün minik sporcularından oluştu.

50 m sırtüstü, 100 m kurbağalama, 50 m serbest ,50 m kelebek, 100 m sırtüstü, 100 m serbest, 50 m kurbağalama ve 100 m kelebek kategorilerinde yarışan minik sporcularımız havuzda fırtınalar estirdiler.

Yarışlarda büyük heyecan yaşayarak ve yaşatarak, çalışmalarının sonucunu büyük başarılar ile ortaya koymuşlardır.

Gerçekleştirilen müsabakalarda
20 Birincilik,
9 İkincilik,
6 Üçüncülük, ile Kulübümüz Çanakkale Belediyespor Minikler kategorisinde de en fazla dereceye giren sporcuları ile 1. Kulüp olmuştur.

Sporcularımızın hepsini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

İlk defa yarışan minik kulaçlarımızı, yarışlara girme cesareti göstermelerinden dolayı ayrıca tebrik eder, sporcularımızın ve özveri ile onları yetiştiren Antrenörlerimizin başarılarının devamını dileriz.

Yarışan minik yüzücülerimizin isimleri ve dereceleri aşağıdaki şekildedir;

Bahar SAĞIN
50 m kurbağalama il 1. si
100 m kurbağalama il 1. si
50 m serbest il 1. si
100 m kelebek il 1. si olmuştur.

Toprak SAVAŞIR
50 m kelebek il 1. si
100 m kelebek il 1. si
50 m sırtüstü il 1.si
100 m sırtüstü il 1.si olmuştur.

Atilla TABAK
50 m Serbest il 1. si
100 m serbest il 1.si
50 m kurbağalama il 1.si
100 m kurbağalama il 1.si olmuştur.

Ecem AYDIN
50 m kurbağalama il 1. si
100 m kurbağalama il 1. si
50 m serbest il 2.si
50 m kelebek il 3. sü olmuştur.

Gökçe Duru ÇAKICI
50 m kurbağalama il 1. si
50 m kelebek il 1. si
50 m serbest il 2.si olmuştur.

Defne TEZEL
50 m kurbağalama il 1. si
50 m sırtüstü il 1. si
50 m serbest il 3.sü olmuştur.

İdil SAVAŞIR
50 m sırtüstü il 1. si
100 m sırtüstü il 2.si
50 m kelebek il 2. si
100 m serbest il 4. sü olmuştur.

Asya AYVAZ
100 m serbest il 2.si
100 m kelebek il 2. si
50 m kelebek il 3.sü
50 m serbest il 4.sü olmuştur.

Rüyasu ALTINÖZ
50 m sırtüstü il 1.si
50 m serbest il 3.sü olmuştur.

Bekir Berk YAVAŞ
100 m serbest il 2.si
50 m sırtüstü il 3 sü
50 m serbest il 4.sü
50 m kurbağalama il 4.sü olmuştur.

Eymen MENEKŞE
50 m serbest il 2. si
50 m sırtüstü il 3.sü olmuştur.

Elif Ela ÖZUĞUR
50 m sırtüstü il 4. sü
100 m sırtüstü il 5.si
100 m serbest il 5 si olmuştur.

Emirhan TAŞKIRAN
50 m serbest il 5.si olmuştur.

Elif Su KANDEMİR
50 m sırtüstü il 5. si olmuştur.

Asel Müge ŞEN
50 m sırtüstü il 4. sü olmuştur.

Elvin ŞAHİN
50 m sırtüstü il 5.si olmuştur.

Tuan ULUGERGERLİ
50 m sırtüstü il 4 sü olmuştur.

Mustafa Yiğit DÖNMEZ
50 m sırtüstü il 2.si olmuştur.

Mehmet Kadir BALKAN
50 m sırtüstü il 4.sü olmuştur.

Arel Deniz ŞEN
50 m sırtüstü il 5.si olmuştur.

HAFTANIN RÖPORTAJI

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ