Balkan Kupası Belediyespor Evsahipliğinde

Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Balkan Kupası Belediyespor Evsahipliğinde
Balkan Kupası Belediyespor Evsahipliğinde

17 Ağustos 2016

Türkiye Voleybol Federasyonu yetkililerinden edinilen bilgiye göre; Romanya ve Bosna gibi ülkelerinde talip olduğu Kadınlar Voleybol Balkan Kupası, bu yıl Çanakkale de gerçekleştirilecek. Kupanın Çanakkale’de düzenlenecek olması; özellikle tarihinde ilk kez Avrupa Kupalarında Çanakkale’nin temsil edileceği müsabakalarda en büyük favori Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol takımı oldu. Ekim ayı içerisinde düzenlenecek Balkan Kupası üç gün sürecek ve kupa boyunca Çanakkale birbirinden heyecanlı maçlara ev sahipliği yapacak.

KUPANIN FAVORİSİ BOĞAZ’IN SULTANLARI

Geçtiğimiz sezon “Avrupa’nın En Zon Ligi” olarak tanınan Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi’nde büyük başarı elde eden ve Avrupa Kupalarında mücadele etme hakkı kazanan Çanakkale Belediyespor takımı Çanakkale’de düzenlenecek Kupa’da ev sahibi avantajıyla kupanın en favori takımı olarak görülüyor.

Avrupa’nın en zor ligini ilk altı arasında bitiren ve Avrupa Kupalarına katılmak için play-off müsabakalarını kazanan Boğaz’ın Sultanları ise yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezon öncesinde başarılı çalıştırıcı Üzeyir Özdurak ile sözleşme yenileyen Belediyespor Yönetimi, takıma ayrıca yerli ve yabancı sporcuları transfer ettiler Öte yandan Boğaz’ın Sultanları yeni sezon için antrenmanlara başladılar.

HAFTANIN RÖPORTAJI

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ